Társadalmi felelősségvállalás

„A gyermek szeme a jövő tükre. Jaj, aki elhomályosítja azt!”

(Juhász Gyula)

Óvodánk nagy hangsúlyt fektet arra ,hogy megéreztesse a gyermekekkel, hogy segítsék egymást, figyeljenek oda egymásra.

• 2022. november 11 -én  Márton napi jótékonysági “Csodavásárunk” bevételét  Ábel  Alapítványának ajánlottuk fel.
  • 2022.november 11- november 30 Én kinőttem, te belenőttél , Szívből adjuk-  Kabátcsere
  •   Baptista Szeretetszolgálat Jótékonysági Programjában a Cipősdoboz Akcióban , ahol az óvoda karácsonyfája alá helyezhetik el az óvodánkba járó családok ajándékaikat, szebbé varázsolva egy-egy rászoruló gyermek karácsonyát.
  • Kihelyezésre került óvodánk udvarára egy kupakgyűjtő szívecske. Az összegyűjtött kupakokat “Együtt Ábel Egészségért Alapítvány” rendszeresen üríti.