TÁJÉKOZTATÁS VENDÉGÉTKEZTETÉSRŐL

TÁJÉKOZTATÁS VENDÉGÉTKEZTETÉSRŐL

 

2022.január 3.-tól újra lehetőség van a Csodaország Óvoda, Bölcsőde és Közétkeztetést Ellátó Intézmény Főzőkonyháján az egyszeri étkezés igénylésére. Az igényeket 2021.december 23.-ig lehet megtenni a Csodaország Óvoda honlapjáról letöltött vendég étkeztetés formanyomtatvány visszaküldésével.

VENDÉG Étkezési megrendelő

 

Az igénylő lapokat [email protected] e-mail címre kérjük visszaküldeni vagy személyesen az élelmezésvezető irodájában (Bük, Eötvös utca 3. 08.00-14.00 óra között) visszajuttatni szíveskedjenek.

A későbbiek során folyamatosan be lehet kapcsolódni az étkezés megrendeléséhez. Az aktuális étlapról az intézmény honlapjáról (www.csodaorszagovoda.hu) tájékozódhatnak. Az  ebéd ára változatlan 1040,-Ft.

 

Várjuk szeretettel régi és új Vendégeinket!

 

Bük, 2021-12-14

Tóth Viktória Mária

Intézményvezető

Megszakítás