Kedves Szülők!
A híradásokból már biztosan mindannyian értesültek róla, hogy az óvodákban a 2021. március 8-ával elrendelt rendkívüli szünet megszüntetésre kerül. A jelenleg érvényben lévő kormányrendelet szerint 2021. április 19- én újranyit az óvodánk. Mivel voltak, akik már jelezték, hogy nem jön még gyermekük óvodába, kérem, hogy – az étkezés szempontjából- e- mailben vagy akár a bejegyzés alatt hozzászólásban péntek 8 óráig írják meg, hogy ki az, aki nem fog megérkezni hétfőn .
Továbbra is van lehetőség a járványhelyzet miatt, hogy otthon maradjanak a gyerekek. Ha hosszabb távú a hiányzás, akkor a távolmaradási kérvényt kell benyújtani (e-mailen, személyes).
Ha rövid a hiányzás intervalluma, akkor a mindennapokban használt szülői igazolásokat kell kitölteni.
Betegség esetén –ahogy eddig is- kizárólag orvosi igazolással térhetnek vissza a gyermekek az óvodába.
Az intézmény egész terültén a már bevezetett járványügyi intézkedések vannak érvényben.
Tisztelettel:
Tóth Viktória